Prenájom IT špecialistov

Riešite projekt, na ktorom nemáte dostatok kapacít? Zaručujeme transparentný a odborný prístup pri výbere a dodaní našich IT špecialistov na váš projekt.

Prečo outsorcovať u nás?

Rýchlosť

Do pár dní od vašej požiadavky vám Zabezpečíme nástup vybraného IT špecialistu do Vášho tímu za pár dní S nami sa vyhnete tráveniu času s náborovým procesom. Náš tím urobí za vás technický náborový proces v závislosti na vaše konkrétne potreby.

Záruka

Pred začatím samotného vývoja vytvárame prototypy vášho softvéru, ktoré vám umožňujú získať predstavu o funkcionalite a vzhľade produktu. Týmto spôsobom máte možnosť vyjadriť svoje pripomienky a návrhy skôr, než začneme s plným vývojom.

Široké pokrytie technológií

Interné systémy, E-shopy, mobilné a webové aplikácie, weby, portály, ktoré vám umožnia dosiahnuť širší okruh zákazníkov a zlepšiť ich zážitok s vašou značkou. S nami získate spoľahlivý a najmä funkčný softvér, ktorý presne vyhovuje vašim potrebám.

Individuálny prístup

S nami získate bezproblémové nasadenie softvéru a dlhodobú údržbu, čo vám dá istotu, že váš softvér je v dobrých rukách.

Nákladová efektivita

S outsourcingom našich IT špecialistov eliminujete náklady spojené s náborom, školením a udržiavaním interného IT tímu. Môžete optimalizovať svoje náklady a investovať prostriedky do iných kľúčových oblastí vášho podnikania.

Špecializované skúsenosti

S naším tímom IT odborníkov získavate prístup k širokému spektru odborných skúseností. Týmto spôsobom môžete byť uistení, že vaše projekty budú realizované s najvyššou úrovňou odbornost.

Máme za sebou už stovky úspešných projektov

Certifikácie

Chcete rozbehnúť svoj projekt?
Poďte do toho spolu s nami!

Ponúkame bezplatné konzultácie, ktoré pomôžu nasmerovať váš projekt.
Fotografia, na ktorej je CEO AMCEFu Milan Cák

Milan Cák

Zakladateľ & CEO

+421 917 552 947

milan.cak@amcef.com

Milan Cák

Zakladateľ & CEO

+421 917 552 947

milan.cak@amcef.com