VOĽNÉ POZÍCIE

Do tímu hľadáme šikovného

IT analytika

na úrovni

Medior / Senior

Baví ťa práca IT analytika? Výborne, presne Teba sme hľadali!

Úroveň

Medior / Senior

Typ

Bratislava / Košice / Remote
Full-time

Pracovný pomer

Živnosť

Plat

2000 - 4000 € / mes. v čistom

Náplň práce

 • Zber a analýza biznisových aj technických požiadaviek klienta
 • Príprava návrhu riešenia
 • Konfigurácia dátových schém a šablón
 • Realizácia podrobných prieskumov trhu a analýz konkurenčných riešení
 • Príprava úloh pre programátorov

Požiadavky

 • Aspoň 2-ročné skúsenosti s realizáciou IT analýz.
 • Expertná znalosť konkrétnej domény (ERP, DMS, sklady, účtovníctvo, …).
 • Schopnosť vytvárať BPMN a UML diagramy.
 • Pozitívne naladenie v akejkoľvek situácii.
 • Výhodou je znalosť aj iného cudzieho jazyka ako je angličtina (maďarčina, poľština, nemčina, …) kvôli plánovanej expanzii v rámci Európy.
 • Výhodou je mať prirodzený obchodný talent.
 • Výhodou sú skúsenosti s programovaním.

Aké benefity a výhody ťa u nás čakajú?

Výhodný paušál

Ak máš záujem o výhodný paušál v O2 či už pre seba alebo aj pre svojich známych, môžeme pridať tvoje číslo, alebo čísla, pod AMCEF, čím získaš veľmi výhodné zľavy (napríklad Titánový paušál za 15 €).

Multisport karta

Naša práca je celý čas o sedení. Preto je pre nás dôležitý šport alebo oddych. Kedykoľvek môžeš požiadať o Multisport karty pre teba, tvojich kamošov a rodinu.
logo srdce na dlani

Super kolektív

Nás si jednoducho musíš zamilovať. Aj napriek tomu, že všetci pracujeme na rôznych pozícách, všetci sme kolegovia a zároveň priatelia, ktorí si pomáhajú a podporujú sa navzájom.
Skica so štyrmi rukami ako sa vzájomne držia a vyjadruje to teambuilding

Legendárne teambuildingy

Komu by sa chcelo celý čas sedieť len za počítačom alebo do aleluja hľadieť na stack overflow? Nám rozhodne nie a pre zachovanie tvojho duševného zdravia a výkonnosti musíme spolu zažívať nové veci, vidieť nové miesta a spoznávať nových ľudí.

Realizácia vlastných nápadov

Dáme ti priestor na objavovanie svojho biznis programátorského JA. Máš zaujímavé nápady na projekty, ktoré podľa teba stoja za pokus? Poďme ich zrealizovať!

Vzdelávanie

Preplatíme ti kurzy ako aj 50% času stráveného vzdelávaním sa v IT, aj keď to priamo nesúvisí s aktuálnymi projektami, pretože neustály rozvoj je pre nás veľmi dôležitý. Okrem iného organizujeme spoločné diskusie a školenia na nové technológie a nástroje, pretože doba je rýchla a my musíme s ňou držať krok.
logo kariérny rast

Neobmedzený kariérny rast

Keď si šikovný, schopný a zodpovedný a máme na teba dobré referencie od klientov a kolegov, veľmi radi ťa proaktívne odmeníme zvýšením platu a rôznymi odmenami.

Odbremenenie od byrokracie

Naša účtovníčka a asistentka zabezpečia všetko, čo súvisí s prácou na živnosť, aby si sa mohol plne sústrediť na prácu, ktorá ťa baví.
skica domček so srdcom

Neobmedzený home office

Ak sa vieš doma sústrediť viac než v office a zmenežovať svoj pracovný čas, nemusíš ani nazrieť do kancelárie. Podstatný je výsledok tvojej práce. Ale ak chceš, môžeš prísť aj do officu. Aktuálne máme kancelárie v Bratislave a v Košiciach.

Flexibilita

Pracuj koľko chceš a hlavne kedy chceš. Dôležité je dodržiavať termíny, na ktorých sa dohodneme a dodávať kvalitné výsledky. Podľa toho si nastavíme fungovanie na projektoch. A ty vieš najlepšie, koľko oddychu potrebuješ a ten ti vieme spoločne nastaviť.
Skica s hviezdičkou a znamená to TOP KLIENTI

Top klienti

Pracujeme na zmysluplných projektoch pre známe firmy a zaujímavé startupy. Klientov si vyberáme a udržujeme s nimi veľmi dobré vzťahy založené na dôvere a otvorenej komunikácii.

Výber projektov a technológií

Každý si u nás môže vybrať, v akých technológiách a na akých projektoch bude pracovať. Najdôležitejšie pre nás je, aby ťa práca v našom tíme bavila. Máme veľké portfólio klientov a radšej odmietneme projekt než aby sme sa navzájom trápili.

Sme super tím

Za výbornými výsledkami stojí tím spokojných ľudí, vďaka ktorým každý deň napredujeme.

Tu môžeš byť aj ty

Chceš byť aj ty súčasťou
AMCEFu? Ozvi sa nám.

Šikovných ľudí u nás nie je nikdy dosť.

Samuel Dobša

Sourcing manager

+421 910 126 458

samuel.dobsa@amcef.com

Samuel Dobša

Sourcing manager

+421 910 126 458

samuel.dobsa@amcef.com