Od zákazky až po náš produkt, časť 1.

Každého klienta berieme ako nášho biznis partnera, a tak k nemu aj pristupujeme. Okrem profesionálneho prístupu si vytvárame aj priateľské vzťahy. Jednou z ukážok nášho priateľstva a dôvernosti je aj náš klient.
Ondrej Horák

Ondrej Horák

Každého klienta berieme ako nášho biznis partnera, a tak k nemu aj pristupujeme. Okrem profesionálneho prístupu si vytvárame aj priateľské vzťahy. Jednou z ukážok nášho priateľstva a dôvernosti je aj náš klient, pri ktorom sme sa dostali od zákazky až po vytvorenie nášho produktu.

Pre jednoduchosť a zachovanie celistvosti témy som blogový článok rozdelil na 2. časti. Prajem ti pekné čítanie.

NA PRVOM MIESTE JE KLIENT A JEHO POTREBY

Kablik, s. r. o. podniká v oblasti sprostredkovania a predaja elektroinštalačného materiálu a jeho biznis je postavený na finančných procesoch. Zanalyzovali sme jeho požiadavky na softvér ako aj na súčasné a budúce potreby.

Chceli sme odpovedať na otázku či by bolo vhodné implementovať už hotové riešenie.

ANALYZOVANIE

Na základe dôkladnej analýzy trhu a prieskumu takmer 20 softvérových riešení na Slovensku sme našli riešenie, ktoré by sa dokázalo prispôsobiť jeho aktuálnym, ale aj budúcim potrebám. Investícia doň by sa však pohybovala na úrovni stotisíc eur.

Pri tejto fáze sme využili našich 3 profesionálnych odborníkov cez analýzu a návrhárov architektúry.

Avšak vývoj takéhoto riešenia na mieru len pre jedného klienta by bol nerentabilný a neefektívny. Ako som už na úvod článku spomenul, vytvárame si aj priateľské vzťahy. A tie nám pomohli sa s klientom dohodnúť, že bude financovať len časť vývoja a zvyšok pôjde z našich vlastných zdrojov.

Takýmto postupom sme pokryli všetky potreby zákazníka a my budeme môcť toto riešenie ponúkať a používať aj u našich ďalších klientov.

POKRAČOVANIE V 2. ČASTI

Ako sme konkrétne pristupovali k vývoju a koľko práce nás ešte čaká nájdeš v pokračovaní.

Facebook
LinkedIn
Twitter

Ďalšie články

Predošlé
Ďalšie